חוקי דיני עבודה משתנים בתדירות גבוהה וזכויות העובדים מתעדכנים בהתאם. משרדה של רו"ח אביטל תורג'מן מעסיק עובדים שהינם חשבי שכר מקצועיים אשר מעניקים מענה מקצועי לכל לקוחותינו. תחום דיני עבודה הינו מתפתח מאוד ומשרדי דואג להשתלם בתחום באופן שוטף על מנת להעניק את המענה הראוי המקצועי. בנוסף לידע הרחב של עובדי המשרד אנו מקבלים ייעוץ משפטי מהמחלקה המשפטית לדיני עבודה שבה אנחנו מנויים.

אחד מתחומי הנהלת החשבונות הוא חשבות שכר, המטפל בניהול חשבונות העסק בכל הנוגע לשכר העובדים זכויותיהם. משרדי מומחה בכל סוגי העובדים: שעתיים (כולל מלצרים וברמנים), יומיים וגלובאליים, עובדים זרים ועוד.

שירותי חשבות שכר מקצועיים יבטיחו, ראשית כל, כי החברה פועלת על פי הנדרש בחוק וחשיפתה לתביעות שונות מצד רשויות החוק והמיסוי הינה מינימאלית או לחילופין מצד עובדים או עובדים לשעבר.
שירותי שכר מקצועיים יבטיחו כי העובדים מקבלים את כל זכויותיהם הסוציאליות, ובכך יסייעו על שמירת אווירה חיובית בקרב העובדים ועל יחסי עבודה תקינים ונעימים בין העובדים להנהלת העסק.

השירותים הניתנים על ידינו בתחום:
עיבוד תלושי השכר המועברים לעובד והפקתם, בהתאם לחוזי העבודה שנחתמו בין העובדים לבין הנהלת העסק.
דווח אודות העברות השכר לכל המוסדות והרשויות הרלוונטיים, על פי הנדרש בחוק.
טיפול בסוגיות הקשורות להעברת כספים לרשות העובדים שלא ישירות במסגרת המשכורת, למשל הפרשות כמו קופות גמל, קרנות השתלמות ביטוח מנהלים.
חלוקה ומימוש הזכויות הסוציאליות של העובד, למשל: ימי חופש, ימי מחלה, יציאה שירות מילואים, יציאה לחופשת לידה פיצויים ועוד.
התאמות רציפות מול חברות הביטוח לגבי תנאי העובדים.